Proč DM dynamics?

Do všech typů obuvi

Obvodový tvar stélky je volen opět individuálně s přihlédnutím na tvar, typ obuvi a využití stélky. Tvar není ničím limitován, proto lze získat stélky do speciální obuvi, např. pro sport, barefoot apod.

Vždy zcela individuální řešení

Aby stélky fungovaly optimálně v dynamickém režimu je nutná individuální výroba pro konkrétního pacienta a každé chodidlo zvlášť. Tvar stélky je dán použitím speciálního softwaru, který přepočítává dynamický sken Vaší chůze (běhu) do 3D modelu stélky. Stélky jsou následně vyrobeny přesnou 3D CNC frézkou z bloku individuálně zvoleného materiálu.

Dynamika a funkce nohy

Stélky DM dynamics jsou revoluční, jelikož prokazatelně zlepšují jak stabilitu, tak i funkci (dynamiku, odval) chodila. Díky tomu napomáhají správné biomechanice a funkci vyšších segmentů pohybového aparátu.

Individuální zdravotnický prostředek

Stélky DM dynamics jsou vyráběny jako individuální zdravotnický prostředek na základě odborného vyšetření.

Absorpce nárazů

Výbornou absorpci nárazů zajišťuje individuálně zvolený druh materiálu (s přihlédnutím na hmotnost, použití a diagnózu klienta) a způsob kompletního tvarování pomocí 3D frézy, kdy nedochází ke změně hustoty jednotlivých částí stélky tak, jak je to u tlakově formovaných stélek.

Antibakteriální, hypo-alergenní a prodyšné

Všechny použité materiály jsou nejvyšší kvality a zajišťují komfortní používaní s dlouhou životností.